عملکرد و قيمت فلنج جوشي


فلنج ها اجزاي لوله کشي هستند که با استفاده از واشر در بين دو فلنج به عنوان يک ماده آب بندي در کنار هم پيچيده مي شوند. از فلنج ها براي اتصال لوله ها به يکديگر ، اتصال لوله ها به شيرهاي فلنج ، اتصال لوله ها به اتصالات فلنج ، اتصال لوله ها به وسايل مخصوص لوله کشي و جدا کردن قسمت هاي لوله کشي با استفاده از فلنج کور استفاده مي شود.قيمت فلنج جوشي با توجه به کاربردي که دارد مقرون به صرفه مي باشد.


 در صنايع فلنج هاي جوشکاري معمولاً به عنوان فلنج هاي جوش گفته مي شود. فلنج جوشي شامل يک قطب توپي است که توسط يک جوش با فشار کامل به لوله محکم مي شود. به دليل وجود ناحيه تقويت کننده اضافي که در توپ فلنج جوش وجود دارد و به دليل نصب آن از طريق جوشکاري ، توپي به يک قسمت لاينفک لوله تبديل مي شود. اين به فلنج جوش استحکام و يکپارچگي بيشتري مي دهد و توانايي تحمل خمش قابل ملاحظه بالاتر را نسبت به فلنج برش دارد. از آنجايي که فلنج هاي جوش توسط جوش با لب به لوله وصل مي شوند ، قطر داخلي انتهاي توپي بايد با قطر داخلي انتهاي لوله مطابقت داشته باشد. جزئيات مربوط به شناسه لوله يا ضخامت ديواره براي خريد فلنج هاي جوش لازم است    .مزاياي استفاده از فلنج هاي جوش


در زير مزاياي استفاده فلنج جوشي بيان شده است:


جوش لب به لب اجازه مي دهد بر روي فلنج جوش بر خلاف فلنج برش انجام شود که فقط با بازرسي ذرات مغناطيسي يا بازرسي نفوذ رنگ قابل بررسي است.


فلنج گردن جوش را مي توان به طور مستقيم بر روي اتصالات جوش مانند لب ، جوش يا جوشکاري کرد ، بدون آنکه نيازي به هيچ قطعه کوتاهي از لوله بر خلاف فلنج برش خورده باشد که براي نصب به طول مستقيم لوله نياز دارد.


عليرغم اينکه هزينه اوليه خريد فلنج جوش بالاتر از يک فلنج برشي است ، هزينه نصب (که شامل جوشکاري و بازرسي است) را کاهش مي دهد.


فلنج هاي جوش گردن مي توانند در لحظه هاي خمش بالاتر مقاومت کنند.


فلنج هاي جوشکاري براي سيستم هاي لوله کشي تحت فشار زياد ، بار زياد چرخه اي ، درجه حرارت بالا و همچنين خدمات مي باشد.


قيمت فلنج جوشي چقدر است؟


قيمت فلنج جوشي به عوامل زيادي بستگي دارد از جمله آن ها مي توان به اندازه، ابعاد، جنس و . اشاره کرد.


 براي دريافت ليست قيمت فلنج جوشي با ايران کوشش تماس بگيريد و از راهنمايي کارشناسان مجرب ما بهره مند شويد.


  


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اسکنر فسفرپليت Erin Jason Good Double Jacket Hose نمايندگي فروش رزولور - بازرگاني پيمان الکتريک -02133993055 صندلي آويز Tonya تبليغات نوين در نقاط خريد و فروش Bryan راز